Jesteś tutaj: Strona Główna / Kontakt

KONEK PSN Spółka Jawna
Plac Poznański 3, 85-129 Bydgoszcz

e-mail: info@konek.com.pl
tel: +48 52 379 26 53, +48 52 340 94 53
fax: +48 52 345 87 24

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Normalia do form
wtryskowych i wykrojników

Krzysztof Konek
konek@konek.com.pl
+48 52 379 26 53

 

Płyty izolacyjne do form
Płyty izolacyjne do pras
wulkanizacyjnych

Piotr Stefaniak
stefaniak@konek.com.pl
+48 505 187 222

 

Brązy berylowe
i inne stopy miedzi

Piotr Stefaniak
stefaniak@konek.com.pl
+48 505 187 222

 

Drut i pozostałe
materiały EDM

Maciej Sobiecki
sobiecki@konek.com.pl
+48 507 029 170

 

Produkcja

Marcin Witucki
witucki@konek.com.pl
+48 507 029 172

 

Logistyka

Marcin Witucki
witucki@konek.com.pl
+48 507 029 172

 

Systemy gorącokanałowe

Marcin Leszczyński
leszczynski@konek.com.pl
+48 507 029 173

 

Obróbka skrawaniem
Szlifierki do narzędzi

Michał Włodarczyk
wlodarczyk@konek.com.pl
+48 506 038 087

 

Grafity, narzędzia ścierne

Grzegorz Gill
gill@konek.com.pl
+48 507 029 174

 

Narzędzia pomiarowe
i kontrolne

Krzysztof Konek
konek@konek.com.pl
+48 52 379 26 53

 

Konsultacja i sprzedaż
ZAHORANSKY

Tadeusz Konek
biuro@konek.com.pl
+48 507 029 171

Marcin Studencki
studencki@konek.com.pl
+48 505 599 475


Wyświetl większą mapę