Szanowni Państwo,

W związku z niestabilną sytuacją na świecie dotyczącą pandemii Koronawirusem COVID–19 informujemy, że w KONEK PSN Spółka Jawna podejmowane są działania mające na celu zabezpieczenie zdrowia naszych pracowników, a także wszystkich osób przebywających na terenie zakładu.

Rozpoczęliśmy działania edukacyjne oraz działania mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się infekcji oraz działania przygotowujące nas do ewentualnego postępowania w obliczu zakażenia. Nasze wytyczne opieramy na informacjach przekazywanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS), Ministerstwo Zdrowia (MZ) i Światową Organizację Zdrowia (WHO).

Mamy na myśli m.in. kampanie informacyjno-uświadamiające wewnątrz spółki, maksymalnie o ile to możliwe pracę zdalną naszych pracowników w okresie kwarantanny, a także przyjęcie regulacji dotyczących postępowania po pobytach pracowników w krajach wysokiego ryzyka.

Jako pracodawca podjęliśmy również decyzję o ograniczeniu podróży służbowych, a także o ograniczeniu do niezbędnego minimum spotkań z firmami zewnętrznymi na terenie zakładu KONEK PSN Spółka Jawna.

Z poważaniem,
Zarząd KONEK PSN Spółka Jawna