Zalany rozdzielacz? Niedrożny system GK? Czyszczenie głowic do ekstruzji zajmuje wiele godzin i nie przynosi pożądanego efektu? Zrobimy to za Ciebie!

Firma KONEK PSN oferuje unikalną na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych usługę KONEKRENEW polegającą na kompleksowym czyszczeniu systemów gorącokanałowych, rozdzielaczy, form wtryskowych, elementów wtryskarek oraz głowic i komponentów do ekstruzji. Autorska metoda, którą Państwu prezentujemy to efekt ponad 20 lat doświadczeń w branży narzędziowej oraz współpracy z dostawcami najwyższej jakości komponentów i rozwiązań.

 

KONEKRENEW to opatentowany i innowacyjny proces technologiczny ułożony w spójną całość, dzięki czemu przestój formy ograniczony jest do niezbędnego minimum. Oferujemy najszybsze na rynku czyszczenie systemu gorącokanałowego wraz z diagnozą przyczyn powstawania wycieków tworzywa, co zapobiega kolejnym zatrzymaniom procesu produkcyjnego w przyszłości. Usługa gwarantuje szybki powrót do produkcji bez smug oraz wtrąceń na wypraskach, jednocześnie ułatwia zmianę koloru.

Szczegółów na temat innowacyjnej usługi KONEKRENEW udziela specjalista ds. systemów gorącokanałowych Marcin Leszczyński – tel. 507 029 173, adres e-mail: leszczynski@konek.com.pl

KONEK_RENEW_prezentacja_v01