Pozostańmy w kontakcie

KONEK PSN Spółka Jawna

Józefa Milcherta 1, 85-862 Bydgoszcz

e-mail: info@konek.com.pl

telefon: +48 52 379 26 53 lub +48 52 340 94 53
fax: +48 52 345 87 24

Godziny otwarcia

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Krótka informacja o naszej firmie

KONEK PSN to firma założona w 1997 roku. Od ponad 20 lat kierujemy się zasadą, że jedyne, co naprawdę ma znaczenie, to robić coś dobrego. Swoją pasję do szukania rozwiązań najwyższej jakości realizujemy na co dzień w branży budowy form wtryskowych do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz narzędzi specjalnych. Nasza oferta obejmuje kompleksowe dostarczanie maszyn i narzędzi, które są niezbędne przy produkcji elementów z tworzywa oraz obróbce metali.

Dowiedz się więcej

Kontaktuj się bezpośrednio

Normalia do form wtryskowych
i wykrojników

Krzysztof Konek
konek@konek.com.pl
Tel. +48 52 379 26 53
Tel. +48 52 52 98 464

Normalia do form wtryskowych
i wykrojników

Piotr Stefaniak
stefaniak@konek.com.pl
Mob. +48 505 187 222
Tel. +48 52 52 666 53

Systemy
gorącokanałowe

Marcin Leszczyński
leszczynski@konek.com.pl
Mob. +48 507 029 173
Tel. +48 52 52 971 33

KONEK Renew
Czyszczenie GK oraz narzędzi

Marcin Studencki
studencki@konek.com.pl
Mob. +48 505 599 475
Tel. +48 52 52 67 579

Obróbka skrawaniem
Szlifierki do narzędzi

Michał Włodarczyk
wlodarczyk@konek.com.pl
Mob. +48 506 038 087
Tel. +48 52 52 98 426

Płyty izolacyjne do form
i pras wulkanizacyjnych

Piotr Stefaniak
stefaniak@konek.com.pl
Mob. +48 505 187 222
Tel. +48 52 52 666 53

Brązy berylowe
i inne stopy miedzi

Piotr Stefaniak
stefaniak@konek.com.pl
Mob. +48 505 187 222
Tel. +48 52 52 666 53

Grafity
Narzędzia ścierne

Grzegorz Gill
gill@konek.com.pl
Mob. +48 507 029 174
Tel. +48 52 52 67 657

Drut i pozostałe
materiały EDM

Maciej Sobiecki
sobiecki@konek.com.pl
Mob. +48 507 029 170
Tel. +48 52 52 983 92

Tworzywa
czyszczące

Klaudiusz Tadych
tadych@konek.com.pl
Mob. +48 505 599 504
Tel. +48 52 52 97 033

Produkcja
Logistyka

Marcin Witucki
witucki@konek.com.pl
Mob. +48 507 029 172
Tel. +48 52 52 98 224

Sprzedaż i serwis
maszyn Zahoransky

Marcin Studencki
studencki@konek.com.pl
Mob. +48 505 599 475
Tel. +48 52 52 67 579

Napisz wiadomość