KONEK PSN Spółka Jawna

Przeczytaj i dowiedz się więcej

KONEK PSN to firma założona w 1997 roku. Od ponad 20 lat kierujemy się zasadą, że jedyne, co naprawdę ma znaczenie, to robić coś dobrego. Swoją pasję do szukania rozwiązań najwyższej jakości realizujemy na co dzień w branży budowy form wtryskowych do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz narzędzi specjalnych. Nasza oferta obejmuje kompleksowe dostarczanie maszyn i narzędzi, które są niezbędne przy produkcji elementów z tworzywa oraz obróbce metali. Są to m.in.:

  • systemy gorącokanałowe Ewikon
  • normalia do form wtryskowych najlepszych europejskich producentów, obejmujące wypychacze, elementy prowadzące, datowniki i wiele innych
  • wysokojakościowe materiały eksploatacyjne do elektrodrążenia, m.in. drut, żywica i filtry
  • wytrzymałe narzędzia skrawające, takie jak frezy, wiertła, gwintowniki
  • stopy specjalne miedzi; w tym brązy berylowe

Na rynku wyróżnia nas niespotykana oferta oraz doskonali doradcy techniczni, którzy na pierwszym miejscu stawiają kompleksowe wsparcie działania firm produkcyjnych.

Drugą gałęzią naszej działalności są usługi kompleksowego czyszczenia rozdzielaczy gorącokanałowych i elementów wtryskarek. W naszej siedzibie, w Bydgoskim Parku Przemysłowo Technologicznym, zgromadziliśmy w jednym miejscu wysokiej jakości sprzęt i specjalistów, którzy są w stanie przywrócić maszyny do stanu pierwotnego.

Ponadto, w firmie KONEK PSN podejmujemy się wyzwań związanych z rynkiem narzędziowym i branżą przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jeśli mają Państwo pytania i potrzebują doradztwa w zakresie naszych kompetencji, zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 52 379 26 53 lub adresem e-mail: info@konek.com.pl.

Nasi partnerzy na świecie