KONEK PSN Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Przeczytaj i dowiedz się więcej

KONEK PSN to firma założona w 1997 roku. Od ponad 20 lat kierujemy się zasadą, że jedyne, co naprawdę ma znaczenie, to robić coś dobrego. Swoją pasję do szukania rozwiązań najwyższej jakości realizujemy na co dzień w branży budowy form wtryskowych do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz narzędzi specjalnych. Nasza oferta obejmuje kompleksowe dostarczanie maszyn i narzędzi, które są niezbędne przy produkcji elementów z tworzywa oraz obróbce metali. Są to m.in.:

  • systemy gorącokanałowe Ewikon
  • normalia do form wtryskowych najlepszych europejskich producentów, obejmujące wypychacze, elementy prowadzące, datowniki i wiele innych
  • wysokojakościowe materiały eksploatacyjne do elektrodrążenia, m.in. drut, żywica i filtry
  • wytrzymałe narzędzia skrawające, takie jak frezy, wiertła, gwintowniki
  • stopy specjalne miedzi; w tym brązy berylowe

Na rynku wyróżnia nas niespotykana oferta oraz doskonali doradcy techniczni, którzy na pierwszym miejscu stawiają kompleksowe wsparcie działania firm produkcyjnych.

Drugą gałęzią naszej działalności są usługi kompleksowego czyszczenia rozdzielaczy gorącokanałowych i elementów wtryskarek. W naszej siedzibie, w Bydgoskim Parku Przemysłowo Technologicznym, zgromadziliśmy w jednym miejscu wysokiej jakości sprzęt i specjalistów, którzy są w stanie przywrócić maszyny do stanu pierwotnego.

Ponadto, w firmie KONEK PSN podejmujemy się wyzwań związanych z rynkiem narzędziowym i branżą przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jeśli mają Państwo pytania i potrzebują doradztwa w zakresie naszych kompetencji, zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 52 379 26 53 lub adresem e-mail: info@konek.com.pl.

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować o tym, że nasza firma jest członkiem Bydgoskiego Klastra Przemysłowego.

Bydgoski Klaster Przemysłowy istnieje od 2006 roku i skupia firmy z branży narzędziowej i przetwórstwa tworzyw polimerowych oraz szereg instytucji okołobiznesowych, w tym uczelnie, jednostki badawczo-rozwojowe, urzędy, stowarzyszenia przedsiębiorców i instytucje finansowe. Większość firm działających w branży przetwórczej i narzędziowej to małe i średnie przedsiębiorstwa. Ich działalność charakteryzuje się dużą elastycznością. Działalność Klastra ma na celu integrację środowiska przetwórców i narzędziowców, reprezentację ich interesów na zewnątrz, jak również stworzenie sieci powiązań biznesowych ułatwiających funkcjonowanie firm, dostęp do kadr, rozwój technologiczny i zwiększenie innowacyjności produkcji. Przedsiębiorstwa zrzeszone w Klastrze oferują wysokiej jakości formy wtryskowe i inne narzędzia do przetwórstwa, jak również zajmują się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych dla szeregu branż, m.in. AGD, spożywczej, medycznej, farmaceutycznej, samochodowej, kosmetycznej i opakowaniowej.

Nasi partnerzy na świecie