Project Description

Firma KONEK PSN oferuje unikalną na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych usługę KONEKRENEW polegającą na kompleksowym czyszczeniu systemów gorącokanałowych, rozdzielaczy, form wtryskowych, elementów wtryskarek oraz głowic i komponentów do ekstruzji. Autorska metoda, którą Państwu prezentujemy to efekt ponad 20 lat doświadczeń w branży narzędziowej oraz współpracy z dostawcami najwyższej jakości komponentów i rozwiązań.

KONEKRENEW to opatentowany i innowacyjny proces technologiczny ułożony w spójną całość, dzięki czemu przestój formy ograniczony jest do niezbędnego minimum. Oferujemy najszybsze na rynku czyszczenie systemu gorącokanałowego wraz z diagnozą przyczyn powstawania wycieków tworzywa, co zapobiega kolejnym zatrzymaniom procesu produkcyjnego w przyszłości. Usługa gwarantuje szybki powrót do produkcji bez smug oraz wtrąceń na wypraskach, jednocześnie ułatwia zmianę koloru.

KONEKRENEW to zupełnie nowa jakość wśród usług konserwacji i utrzymania form wtryskowych. Nasza firma w jednym miejscu zgromadziła najwyższej jakości urządzenia i doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie kompleksowo zadbać o doprowadzenie do doskonałego stanu technicznego powierzoną przez Państwa formę. Podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zadań. Ponadto elementem usługi jest sprawdzenie na miejscu efektów procesu czyszczenia poprzez próbne wtryski.

Szczegółów na temat innowacyjnej usługi KONEKRENEW udziela specjalista ds. systemów gorącokanałowych Marcin Leszczyński – tel. 507 029 173, adres e-mail: leszczynski@konek.com.pl

Pliki do pobrania:

KONEK Renew – Innowacyjna metoda czyszczenia systemów GK, rozdzielaczy oraz form

KONEK Renew – Prezentacja: Innowacyjna metoda czyszczenia systemów GK, rozdzielaczy oraz form

KONEK Renew – Presentation: Innovative and ecological cleaning method for hot runner systems and moulds

KONEK_RENEW_prezentacja_v01