Remonty pras wulkanizacyjnych

Przez wiele lat współpracy z klientami z branży przetwórstwa gumy, firma KONEK PSN wyspecjalizowała się w kompleksowej obsłudze serwisowej pras wulkanizacyjnych.

Jesteśmy dostawcą czołowych rozwiązań wulkanizacyjnych z zakresu izolacji oraz posiadamy odpowiednie doświadczenie pozwalające na wymianę izolacji maszyn, serwis pras, legalizację stołów oraz płyt grzejnych.

Firma KONEK PSN realizuje swoją pasję do szukania rozwiązań najwyższej jakości poprzez kompleksowe dostarczanie maszyn i narzędzi, a także obsługę klienta. W związku z tym oferujemy możliwość serwisów, napraw oraz przeglądów pras i urządzeń przemysłowych. Pragnąc sprostać oczekiwaniom, stworzyliśmy zespół ukierunkowany na remonty prac hydraulicznych. Nasi doświadczeni technicy oraz współpraca z renomowanymi dostawcami najwyższej jakości części zamiennych sprawia, że serwis jest w stanie sprostać każdemu zadaniu. Ponadto do każdej obsługi podchodzimy indywidualnie. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Już od 1997 roku jesteśmy dostawcą systemów gorącokanałowych, płyt termoizolacyjnych i wszystkich powiązanych komponentów systemowych.

Zobacz nasze przykładowe realizacje!

Twój problem jest naszym zadaniem do rozwiązania. Wspólnie ustalmy, w jaki sposób możesz efektywnie i ekonomicznie zwiększyć wydajność produkcji. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o możliwościach.

Nasze referencje:

Pozostańmy w kontakcie

W firmie KONEK PSN podejmujemy się wyzwań związanych z remontem pras wulkanizacyjnych. Jeżeli mają Państwo pytania bądź potrzebują specjalnego rozwiązania jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 52 379 26 53 bądź adresem e-mail: info@konek.com.pl.

Skontaktuj się!